Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴
0

سیستم مه پاش برای ایجاد رطوبت و کاهش دما در مکان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.نازل مه پاش انواع مختلفی دارد که هر کدام بستگی به نوع استفاده انها دارد. بر سر ناز ل ها سوراخ های بسیار ریزی در حد میکرون وجود دارد که اب با فشار قوی زمانی که وارد شیلنگ میشود از طریق این نازل ها به صورت مه در فضا پخش میشود.و باعث میشود که گرمای محیط گرفته شود.نازل های مه پاش در اندازه و سایزهای مختلفی وجود دارند و سایزهایشان با هم متفاوت میباشد،یکی از دلایل مهمی که ازسیستم مه پاش برای خنک کردن محیط استفاده می شود، تبدیل آب به قطرات ریز است و با استفاده از این سیستم میتوان محیط را خنک کرد. اهمیت خنک سازی محیطی در برخی موارد بسیار زیاد است. به طور مثال گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ به دلیل تنفس و سوخت و ساز زیاد به سرعت گرم می شود و به همین خاطر می بایست از طریق این سیستم آن را خنک کرد. این پروسه در سالن های گاوداری و مرغداری، پارک ها و فضا های صنعتی نیز انجام می شود. حال که با ضرورت سیستم مه پاش آشنا شدیم، این سوال پیش می آید که مه پاش چیست و نحوه ی کار آن چگونه خواهد بود.در نظر داشته باشید که امروزه با توجه به اهمیت استفاده از مه پاش های بسیار مختلف، شرکت های گوناگونی نیز با استفاده از فناوری و دانش بی نظیر روز جهانی به دنبال طراحی و عرضه انواع مختلفی از این محصول هستند. نازل مه پاش با داشتن عملکرد و کارایی بسیار بی نظیر خود توانسته است یکی از بهترین انواع مه پاش ها می باشد که به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی می توانید بهترین عملکرد را از خود نشان داده و در بسیاری از صنایع نیز مورد استفاده واقع شود. نازل مه پاش یکی از دستگاه های هوشمندانه ای می باشد که در مناطق بیابانی و خشک مورد توجه بیشتری را به خود اختصاص داده است که در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد جنس و خرید نازل توضیحات بیشتری به حضورتان ارائه دهیم.

مه پاش چیست و چه کاربردی دارد؟شاید سوال بسیاری از افراد است و لذا بهتر است قبل از هر چیز به این سوال پاسخ داده شود. به دستگاهی گفته میشود که شامل نازل تایوان ، شلنگ ، رابط و یک منبع میباشد که با افشره کردن ذرات آب به خنک سازی محیط کمک بسیاری می کند.وباعث میشود که هوای خنک و مطبوعی ایجاد شود.

در واقع مه پاش با روش ایجاد رطوبت در محیط حرارت و دمای آن را پایین می آورد. با اسپری کردن و پودر کردن قطرات آب، ذرات آن حرارت محیط را برای گرم شدن خود گرفته و از این رو محیط خنک خواهد شد. این واکنش ها سبب شده تا در محیط های مختلفی از سیستم مه پاش استفاده شود.توجه داشته باشید که نازل ها از نظر ابعاد سایز خود به دسته بندی های بسیار مختلفی نیز تقسیم بندی می شود که شما می توانید این موضوع را نیز مورد توجه قرار دهید. دریچه های خروجی آب از نازل های مه پاش با یک دیگر بسیار متفاوت می باشد که هر چقدر این خروجی از اندازه های کوچکتر برخوردار باشد، ذرات آب نیز خیلی ریزتر شده و خیسی سطح را کمتر احساس کنید. نازل های مه پاش معمولا سایزهایی از ۱۰ تا 50 میکرون بوده که البته هر چقدر این نازل های مه پاش کوچکتر باشند امکان گرفتگی نیز در آنها بیشتر مشاهده می شود که این امر نیاز به فیلتراسون را به دنبال خواهد داشت. به همین جهت توصیه می شود که با توجه به محلی که قرار است از نازل استفاده کنید، یکی از بهترین انواع آن را انتخاب و مورد خرید قرار دهید. برای مثال استفاده از نازل های ۲۰ تا ۳۰ میکرون برای سالن های مرغداری و پرورش قارچ مناسب می باشد که البته جنس این مدل از نازل استیل بوده و از عمر مفید بسیار بالایی برخوردار است. البته می توانید در خصوص کسب راهنمایی های لازم در خصوص انتخاب یکی از بهترین نازل به راحتی با همکاران ما در تماس بوده و اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورید.و بهترین و باصرفه ترین مدل را انتخاب و خریداری نمایید.امید آن داریم این مقاله توانسته باشد شمارا با سیستم مه پاش آشنا کرده باشد.

Post Author: admincms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ALLCHANNELS

ما را در تگرام دنبال کنید

ورود به کانال تلگرام بستن