Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴
0

سیستم مه ساز رستوران عملکردی مانند مه پاش گلخانه دارد. در سیستم رطوبت ساز رستوران فشار آب توسط پمپ مه پاش افزایش می یابد ، آب تحت فشار از طریق شیلنگ به نازل مه پاش می رسد و در آن جا از نازل های بسیار کوچک خارج می شود و تشکیل ذرات کوچک آب می دهد و یا تبدیل به مه می شود. آب بعد از خروج بخار می شود و محیط اطراف خود را خنک می کند. هر چه فشار کاری پمپ مورد استفاده بیشتر باشد ، ذرات و قطرات آب ریزتری توسط نازل ها تولید می شود ، زمانی که ذرات آب ریزتر می شود به طور کامل بخار می شود و سرمایش بیشتری نسبت به ذرات درشت تر ایجاد می کند. همچنین ذرات کوچک تر زودتر تبخیر می شود و می توان بدون اینکه خیس شوید آن را نزدیک تر به خود نصب کنید.برای اینکه سیستم مه پاش رستورانها دچار مشکلی از لحاظ ذرات ریز و معلق در آب نشود از سیستم فیلتراسیون در ابتدای مسیر استفاده می شود. فیلتراسیون برای دو هدف اصلی صورت می پذیرد.فيلترها نقش بسيار مهمي را در تامين کيفيت مناسب داخل سيستم آبياري ايفا مي کنند. فيلترها وسايلي هستند که با به کارگيري يک محيط واسطه ذرات معلق موجود در آب را از آن جدا مي کنند.

اول آنکه با این کار ذرات معلق در آب که موجب گرفتگی نازل های مه پاش می شوند را حذف می کند.

دوم آنکه با استفاده از فیلتراسیون می توان سیال و تمام ذرات معلق در آن را بی بار نمود.

این عمل کمک می کند تا در صورت عبور ذرات، در نازل ها و اتصالات موجب گرفتگی و رسوب نشود،این امر موجب کاهش هزینه های تامین و نگهداری سیستم مه پاش رستورانی خواهد شد.

هنگامی که از آب فیلتر نشده برای آبیاری استفاده می کنیم، منجر به بروز مشکلات زیادی در سیستم آبیاری می‌گردد. ذرات معلق در آب مانند ماسه، چوب، شن‌های درشت و یا حتی جلبک‌ها می‌توانند وارد پمپ آب شوند و به پروانه و اجزای دیگر پمپ آسیب وارد کنند. ساییدگی‌های ایجاد شده بر اثر وجود ماسه در آب با گذشت زمان می‌تواند منجر به ساییدگی و از دست دادن توان و بازده پمپ شوند و عملکرد سیستم آبیاری را تحت تاثیر قرار دهند.

از تاثیرات دیگر عدم استفاده از سیستم فیلتراسیون می‌توان به آسیب‌های لوله‌ها، نازل ها نیز اشاره کرد. این ناخالصی‌های در آب آبیاری میتوانند نازل ها شود.هرچند در طراحی‌های مدرن، نازل‌هادارای مکانیزم خودشویندگی هستند اما وجود سیستم فیلتراسیون امکان بروز گرفتگی‌های احتمالی را از بین می‌برد.

دستگاه مه پاش فضای باز رستوران

مزایای دستگاه مه پاش رستوران

تبدیل رستوران تان به عنوان یک رستوران چهار فصل می تواند یک عامل تاثیر گذار در وجه تمایز شما با رستوران ها و کافی شاپ های دیگر باشد. رستوران های زیادی وجود دارند که زمان های شلوغی و زمان های مرده  دارند. با استفاده از سیستم مه پاش رستوران می توانید زمان های پیک شلوغی رستوران و زمان های مرده رستوان را بهینه کنید تا مشتریان به تعداد مناسب در طول روز از رستوران استفاده نمایند و احساس مطلوب تری داشته باشند و همچنین پرسنل شما توانایی خدمت رسانی سریع تر و بهتری به مشتریان داشته باشند.

صرف غذا در فضای باز

سیستم مه پاش فضای باز خارج از ساختمان طراحی شده است. که باعث می شوند فضا خنک شده و محیط مطبوع و مناسبی را برای مشتریان شما ایجاد کند همچنین میزان ساعت شلوغی رستوران را بیشتر کرده و ظرفیت و میزان مشتریان شما را در طی سال افزایش می دهد و همچنین به مشتریان شما یک حس خوب و یک تجربه استثنایی را هدیه می دهد.

به طور کلی مزایای مه پاش کافه و رستوران به شرح زیر است:

  • فراهم کردن امکان سرمایش فضای باز
  • سیستم خنک کننده ارزان
  • کاهش دمای فضای باز تا 12 درجه
  • کاهش حشرات و موجودات مزاحم در هوا
  • تمیز کردن هوا در کنار ایجاد فضای مطبوع
  • ایجاد جلوه زیبا از کافه و رستوران
  • جلب رضایت مشتری

Post Author: admincms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ALLCHANNELS

ما را در تگرام دنبال کنید

ورود به کانال تلگرام بستن