Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

 

نصب یک سیستم خنک کننده تبخیری جدید در حیاط خانه، راهی عالی برای خنک نگه داشتن محیط اطراف و تجربه یک روز لذت بخش در کنار خانواده است. اما سوال مهم این است که کدام یک از سیستم های مه پاش فشار بالا، متوسط یا پایین از کارایی لازم برخوردار است؟ در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام سیستم در حیاط خانه شما بهتر کار می کند.

مه پاش فشار بالا، متوسط ​​یا پایین؛ کدام یک برای فضای باز مناسب تر است؟

چندین نوع مختلف از سیستم های خنک کننده فشار بالا، فشار متوسط ​​و فشار پایین وجود دارد. هر کدام از اینها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و در محیط ویژه ای به کار می روند.

سیستم های مه پاش فشار بالا

سیستم های مه پاش فشار قوی موثرترین حالت را در کاهش دمای کلی حیاط تا سی و پنج درجه ایجاد می کنند. در گرما و رطوبت شدید تابستان، این سیستم واقعاً می تواند تاثیر گذار باشد و به طور قابل توجهی دما را پایین نگه دارد.. پمپ آب فشار بالا در سیستم مه پاش فشار قوی اجازه می دهد تا آب در لحظه خروج از نازل فوراً به مه تبدیل شود. مدل های فشار پایین قادر به ایجاد چنین مه ریزی نیستند. جالب است بدانید که مخازن فشار قوی آنقدر اسپری خوب آب را تولید می کنند که بعید است لباس های شما حتی از غبار خیس شوند.

سیستم های خنک کننده مایع تبخیری موثر

در مناطقی از کشور که سطح رطوبت بالاتری دارند، تبدیل آب به مه بسیار مشکل تر است و احتمال کمی خیس شدن وجود دارد. هرچه فشار سیستم خنک کننده بیشتر باشد احتمال خیس شدن شما کمتر می شود. هرچه فشار بیشتر باشد، آب بیشتری بخار می شود. سیستم های مه پاش فشار قوی در خانه ها، رستوران های بیابانی و هتل های که در تابستان دمای بیش از 110 درجه را تجربه می کنند بسیار رایج است. مه گرفتگی ناشی از مه، فضای سرگرم کننده ای را برای بچه ها در بسیاری از پارک های آبی ایجاد می کند.

ایمن نگه داشتن حیوانات خانگی با سیستم های خنک کننده در فضای باز

همانطور که می دانید، ایمنی حیوانات خانگی و دمای گرم تابستان باید جدی گرفته شود. برای هر حیوان خانگی در فضای باز، گرمای تابستان می تواند مانند انسان نگران کننده باشد. یک سیستم مه پاش خنک کننده با فشار قوی در فضای باز با یک راه عالی برای کمک به آنها در جهت خنک ماندن و جلوگیری از خستگی است. حیوان خانگی شما با داشتن یک سیستم تبخیری خنک کننده احساس بهتری خواهد داشت.

سیستم خنک کننده می تواند برای همه گونه های جانوری سفارشی شود

سیستم های خنک کننده آب در فضای باز هوای خنک را برای مناطق بزرگ ارائه می دهد و می تواند در منحصر به فرد ترین شرایط مورد استفاده قرار گیرد. سیستم های مه پاش را می توان بسیار نزدیک به مناطق حیوانات نصب کرد و سال ها از مزایای آنها بهره برد. هر سیستم خنک کننده می تواند برای همه گونه های جانوری سفارشی شود و دقیقاً با نیازهای خاص مشتری مطابقت داشته باشد.

اهمیت سیستم مه پاش در فضای باز خانگی

دمای بسیار بالا می تواند ایجاد یک محیط شاد و خنک برای شادی حیوان خانگی شما را به یک چالش تبدیل کند. یک سیستم ایجاد کننده مه در فضای باز می تواند حیوان خانگی شما را در برابر دمای بسیار گرم محافظت کند و محیطی راحت را برای زندگی در اختیار او قرار دهد. اطمینان از خنک ماندن حیوانات خانگی بسیار مهم است، به ویژه در مکان هایی که در ماه های تابستان رطوبت و دمای زیادی را تجربه می کنند. ما می توانیم راه حل های زیادی را با سیستم های خنک کننده آب در خارج از منزل ارائه دهیم که به شما کمک می کند حیوانات خانگی خود را در طول سال در امان نگه دارید.

جمع بندی

صرف نظر از اینکه کدام سیستم خنک کننده مه پاش را خریداری می کنید، هرگز از آب خروجی نازل ها خیس نخواهید شد. اگر سیستمی را با نازل های درجه پایین خریداری کنید که قطرات آب در اندازه های بزرگ تولید می کند، استثنا در این قاعده وجود دارد. هرچه اسپری ریزتر باشد احتمال خیس شدن نیز کمتر است. هرچه فشار بیشتر باشد، غبار ریزتر خواهد بود اما صرف نظر از سیستم خریداری شده، نگران ایجاد گودال های آب در حیاط خانه خود نباشید.

 

Post Author: admincms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *