Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴
pic11

با توجه به کاربرد های گسترده و متنوع سیستم های خنک کننده در حوزه های صنعتی مختلف، احتمالا این سوال مهم پیش میاید که چرا سیستم های مه پاش قوی اینقدر اهمیت یافته اند و تاثیر آنها در افزایش کارایی شرکت ها چیست؟ در این پست می خواهیم به این سوال مهم پاسخ دهیم و علت اهمیت این سیستم های خنک کننده را در افزایش کارایی شرکت ها و مراکز مختلف بررسی نماییم.

افزایش کارایی و بازدهی مناسب شرکت ها با به کار گیری سیستم های مه پاش

کارایی و قیمت مهمترین عوامل در زمینه فعالیت های تولیدی انجام شده توسط شرکت ها هستند. این بسیار مهم است که محصولات به روشی سالم و بدون هیچگونه ضایعات تولید شوند. علاوه بر این، هنگام گرفتن سهمیه در زمان مورد نظر؛ به حداقل رساندن هزینه بسیار مهم است. برای دستیابی به این هدف، لازم است به تعادل رطوبت و دما در مناطق تولیدی توجه شود.

چرا سیستم های مه پاش قوی اینقدر مهم هستند؟

محصولات سیستم مه پاش فشار قوی که از نظر طراحی و مهندسی بسیار خلاقانه ساخته شده اند، امتیازات بالایی در این زمینه دارند. این محصولات که دارای اصل عملکرد متفاوتی در مقایسه با سایر سیستم های تهویه هستند، توجه مشاغل را به خود جلب می کنند زیرا کارایی بالایی را ارائه می دهند و هزینه ها را کمتر از برآورد کاهش می دهند.

 واحد کیفیت با اصل کار متفاوت

سیستم های تهویه و سرمایش با توجه به جمعیت امروز جهان در مرحله تولید بسیار مهم شده اند. در حقیقت، پرسنل تولید در کارخانه ها باید 24 ساعته کار کنند چرا که محصول نهایی تولید شده همیشه باید از کیفیت خوبی برای مشتری برخوردار باشد. به نظر می رسد برای دستیابی به چنین وضعیتی، محصولات سیستم مه پاش با فشار بالا انقلابی ایجاد کرده اند زیرا دارای اصل بسیار موثرتری نسبت به سایر سیستم های تهویه می باشند. به عبارت دیگر، این اصل را می توان تشکیل سحابی مصنوعی نامید. این سیستم ها  که به همراه یافته های به دست آمده در منطقه تولید می شوند، با سمپاشی کار می کنند. قطرات آب با سمپاشی با نیروی مساوی به هر نقطه از منطقه تولید می رسند. سپس سیستم تبخیر وارد عمل می شود و رطوبت و دما را کنترل می کند.

 کاهش رطوبت و دما با توجه به شرایط فصلی

بدون شک، هدف اصلی کلیه سیستم های تهویه مورد استفاده در مناطق تولید کارخانه، کاهش رطوبت و دما است. با این حال دستیابی به کیفیت مطلوب از طریق هر سیستم غیرممکن است. زیرا حتی اگر در گیر هم شوند، این بار هزینه ها به طرز باورنکردنی افزایش می یابد. به همین دلیل است که محصولات سیستم مه فشار قوی که فرصت های عملی و اقتصادی بیشتری را ارائه می دهند، مطرح شدند. این در حالی  است که ویژگی های میکرو تهویه در مکانیزم داخلی آن از آسیب دیدن محصولات جلوگیری می کند. این اجازه می دهد تا رطوبت و دما با سرعت دلخواه کاهش یابد. البته ناگفته نماند که این قابلیت ها را با راندمان بالا و قیمت بسیار پایین ارائه می دهد.

 سیستم های مه فشار قوی در سراسر جهان استفاده می شود

تهویه هم برای محصولات مختلف در مناطق تولید کارخانه و هم سبزیجات و میوه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. از سوی دیگر، سیستم های مه فشار قوی در سال های اخیر، در سراسر جهان به دلیل کارایی بالا و هزینه کم بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند. به طور کلی سیستم های مه پاش نقش مهمی در کنترل آب و هوای گلخانه ایفا می کنند. در حقیقت آنهابا مزایای بسیار زیادی برای حفظ دما و رطوبت مناسب در محیط، در شرایط تهویه اجباری یا طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند. در تابستان تبخیر سریع مه به دلیل اصل سرمایش تبخیری باعث گرم شدن گلخانه می شود، این در حالی است که سیستم خنک کننده( مه پاش) در صورت کم بودن رطوبت نسبی محیط را مرطوب می کند. در طول زمستان سیستم میزان رطوبت مناسب را حفظ می کند و از کم آبی محصولات زراعی ناشی از سیستم های گرمایش جلوگیری به عمل می آورد.

محیط مرطوب شده توسط سیستم مه پاش شرایط مساعدی را برای رشد پاره ای از گیاهان ظریف، دانه های کوچک و گیاهان گرمسیری فراهم می آورد. با این حال بهتر است بدانید که امکان استفاده از روش های سمپاشی سنتی مانند سمپاشی استاندارد وجود ندارد.

 سیستم های مه فشار با کیفیت و سرویس مطمئن

به عنوان پیشگام این بخش، شما می توانید با خیال راحت سیستم های مه پاش فشار قوی را با مزایای فناوری نسل جدید در شرکت ما تامین کنید. این محصولات که دارای محدوده استفاده وسیعی هستند، با رویکرد خدمات حرفه ای از نقطه تولید تا قسمت مونتاژ به شما ارائه می شوند.

 

Post Author: ahmady1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *