Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

مه پاش پر فشار در فضای باز بیش از هر زمان دیگری مورد استفاده قرار می گیرد، به این دلیل که این مکان ها مساحت بزرگتری دارند، و همچنین یک محیط باز می باشند، نصب مه پاش پر فشار در فضای باز بهترین و به صرفه ترین راه حل برای خنک نگه داشتن مکان هایی از جمله رستوران هایی می باشد، که  در فضای باز قرار گرفته اند.

علاوه بر خنک نگه داشتن محیط، این سیستم قابلیت این را هم دارد، که حشرات موذی را از فضای محیط دفع و دور کند و با پاشش آب موجب خوشبو کردن هوای محیط نیز می شود.

در کشورهایی که بیشتر افراد تمایل به خوردن غذا در فضای باز دارند، ، سیستم مه پاش پر فشار در فضای باز به عنوان یکی از سیستم های پیشرفته مه پاش می تواند، شرایط آب و هوایی گرم را تغییر دهد و اطمینان حاصل کند که مشتریان در راحتی کامل غذا بخورند.

 

 

عملکرد مه پاش پر فشار در فضای باز رستوران چگونه می باشد؟

سیستم ها از سطوح مختلف فشار ، نیازهای آب و برق استفاده می کنند و بنابراین می توانند حیاط هایی با اندازه های مختلف و فضاهای نشیمن در فضای باز را پوشش دهند..

سیستم های مه پاش پر فشار در فضای باز فشارقوی در رستوران ها  از تبخیر آب برای خروج گرما از هوا استفاده می کنند. وقتی آب بخار می شود ، از مایع به گاز تبدیل می شود. گرما این تغییر را پیش می برد. آب از گرمای هوا انرژی می گیرد و آن را سردتر می کند. سیستم های مه پاش از غبار ریز آب استفاده می کنند تا گرمای هوا را از این طریق خارج کنند.

در این سیستم ها از پمپ و لوله استفاده می شود. برخی از گزینه ها می توانند نیازهای یک رستوران را برای تجهیزات کم سر و صدا برآورده کنند در حالی که نیازهای طراحی زیبایی آنها را نیز برآورده می کند. شما می خواهید مشتریان شما احساس خوبی داشته باشند ، اما نمی خواهید آنها همه تجهیزات را ببینند..

سیستم مه پاش در فضای باز رستوران مناسب می تواند دما را تا 30 درجه کاهش دهد. در مناطقی که تابستانهای متلاطم وجود دارد ، یک سیستم فشار قوی می تواند ضروری باشد.

این سیستم در فضای باز یک مه غلیظ ایجاد می کند، این مه غلیظ در تمام فضای محیط پراکنده می شود، و به تدریج از بین می رود، همین امر موجب خنک نگه داشتن محیط می شود.

همان طور که می دانید، در فضای باز هر گونه حشره ای موجود می باشد، سیستم مه پاش پر فشار در فضای باز این قابلیت را دارد، که با فشار زیاد آب را در فضای محیط پخش می کند و همچنین حشرات موذی را از فضای محیط دور می کند.

مه پاش پر فشار در فضای باز

مزایای سیستم های مه پاش پر فشار در فضای باز رستوران ها

سیستم های مه پاش دارای مزایای متعددی هستند که برخی از آنها ممکن است در ابتدا غیرقابل تصور به نظر برسند..

سیستم های مه پاش پر فشار در رستوران ها  بسیار کارآمدتر از جایگزین ها هستند، به این دلیل که رستوران ها مکان های عمومی هستند، نصب مه پاش در رستوران مقرون به صرفه تر می باشد.

بیشتر رستوران ها در فضای باز از مشتریان خود پذیرایی می کنند، پس بعید نیست که در روزهای گرم و طاقت فرسای فصل تابستان رفتن به این مکان ها کمی غیر قابل تحمل باشد، به همین خاطر این رستوران ها برای جذب مشتریان و کسب در آمد از چنین سیستم هایی برای خنک نگه داشتن محیط استفاده می کنند.

در واقع می توان گفت، استفاده از این سیستم موجب کسب در آمد در رستوران هایی می شود، که در فضای باز قرار گرفته اند، ولی به علت گرما و وجود حشرات موذی از تعداد مشتریان آنها کاسته شده است، پس با نصب این سیستم در فضای باز خدمات بیشتری به مشتریان خود می دهند.

 

سخن پایانی

در مکان های سر بسته بهتر است، از مه پاش کم فشار استفاده شود، ولی برای محیط های سر باز با مساحت زیاد، گزینه مناسب استفاده از سیستم مه پاش پر فشاردر فضای باز می باشد،

به این دلیل که با فشار زیاد آب را پمپاژ کرده و مهمتر از همه ، مشتریان شما در فضای باز از غذا خوردن خود  لذت می برند.

 

 

Post Author: ahmady2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *