Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

درک این نکته ضروری است که همه سیستم های مه پاش در فضای باز برابر نیستند. از این رو بهتر است که قبل از سرمایه گذاری در سیستم مه پاش، مطمئن شوید که برای هدفی که برای آن خرید می کنید ساخته شده است. به عنوان مثال یک سیستم مه پاش که برای محیط های داخلی طراحی شده است، مطمئناً بهترین گزینه برای نصب آن در خارج از منزل نیست. این به این علت است که چنین سیستمی برای مقاومت در برابر شرایط شدید بیرونی طراحی نشده است.

لزوم مطابقت سیستم های مه پاش با نیاز های مشتری

اگرچه ممکن است از عملکرد بالایی برخوردار باشد اما اگر ویژگی های لازم برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی شدید را نداشته باشد، ممکن است مجبور شوید به زودی یکی دیگر را خریداری و جایگزین کنید زیرا ممکن است خراب شود. این احتمال نیز وجود دارد که پمپ آن ترک بخورد و یا اینکه لوله مه پاش ممکن است ترکیده شود. بنابراین برای اجتناب از بروز همه اینها، مطمئن شوید که سیستمی را انتخاب کرده اید که به بهترین وجه با نیازهای برنامه شما مطابقت دارد.

عواملی که باید در زمان خرید سیستم های مه پاش در فضای باز مورد توجه قرار دهید.

اگر به دنبال خرید سیستم خنک کننده برای فضاهای خاصی همچون حیاط خلوت، باغ، یا استخر خود هستید، موارد زیر را باید دنبال کنید:

  1. پمپ های درجه UV

اطمینان حاصل کنید که پمپ دارای درجه بندی خارج می باشد. این موضوع بسیار مهمی است زیرا پمپ شما بخش اصلی از سیستم های مه پاش در فضای باز را تشکیل می دهد و اگر این دستگاه به درستی کار نکند، نمی توانید از طریق سیستم مه پاش فشار متوسط ​​یا زیاد مه تولید کنید. علاوه بر این باید دارای اشعه ماوراء بنفش و فشار بالا باشد تا در اثر دمای گرم و فشار زیاد آب دچار ترکیدگی یا ترک خوردگی نشود.

  1. کیفیت محفظه

هنگام خرید سیستم مه پاش در فضای باز، از کیفیت محفظه اطمینان حاصل کنید. به دنبال یک سیستم محفظه ای باشید که با آلومینیوم درجه یک طراحی شده باشد. این آلومینیوم دارای جنس سنگین و استحکام بالا است که به راحتی آسیب نمی بیند. به همین جهت عمر مفید طولانی خواهد داشت و هزینه های جانبی جهت تعمیر و یا تعویض را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

  1. اجزای ضد زنگ

عامل دیگری که باید به دنبال آن باشید مقاومت سیستم های مه پاش در فضای باز در برابر خوردگی است. از آنجا که سیستم مه پاش خود را در خارج نصب می کنید، باید مطمئن باشید که در اثر بارندگی شدید یا تغییرات آب و هوا دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شود. تنها در صورتی می توانید از آن اطمینان داشته باشید که بدانید سیستم شما شامل اجزا و قطعاتی مانند قاب، گوشه ها و پانل های جانبی است که در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند.

نکته: از خرید سیستم های مه پاش که دارای محفظه های فولادی هستند خودداری کنید زیرا بسیار سریع زنگ زده و پس از دو یا سه فصل به سختی باز می شوند. در صورت تمایل به سرویس آنها، هزینه های زیادی لازم است.

  1. مواد لوله

اکثر شرکت ها لوله مسی یا برنجی ارائه می دهند. از آنها اجتناب کنید زیرا لوله های برنجی یا مسی می توانند به راحتی زنگ بزنند. اطمینان حاصل کنید که لوله سیستم مه پاش در فضای باز شما نیکل اندود شده و از نایلون انعطاف پذیر یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این مواد با کیفیت بالا و ضد زنگ هستند. بنابراین می توانید آنها را به راحتی در بیرون نگه دارید. علاوه بر این، به دنبال لوله هایی باشید که دارای درجه UV و فشار بالا هستند تا در دمای گرم ترک نزند.

جمع بندی

ما بالاترین کیفیت و ویژگی سیستم های مه پاش غنی را به شما ارائه می دهیم که منحصراً برای تنظیمات و برنامه های فضای باز طراحی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر یا راهنمایی در زمینه خرید مه پاش متناسب با نیاز های خود، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید. مطابقت سیستم مه پاش با فضای مورد استفاده، موضوعی است که بهتر است با دقت مرود توجه قرار دهید زیرا هر گونه سهل انگاری در این زمینه می تواند موجب به بار آوردن هزینه های جانبی شود.

 

Post Author: ahmady1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *