Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

 

پرورش حیوانات به عنوان یک صنعت اقتصادی و پر سود، بسته به یک فرآیند بسیار ظریف صورت می گیرد. از آنجایی که شرایط آب و هوایی می تواند تاثیرات مستقیمی بر رشد این صنعت داشته باشد، تاثیر سیستم مه پاش در بازدهی صنعت دامداری موضوعی است که قصد داریم در این پست مورد بحث قرار دهیم. این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا با تامین دمای مناسب در محیط پرورش دام می توان میزان تولید را افزایش داد و به همان نسبت به سود های کلان اقتصادی دست یافت. با ما باشید تا از سیستم های فوق پیشرفته مه پاش های صنعتی اطلاع کسب کنید.

تاثیر سیستم مه پاش در بازدهی صنعت دامداری

باید شرایط محیطی لازم برای حیوانات در مناطق تولید ایجاد شود. بنابراین با کمی خلاقیت و سرمایه گذاری، امکان پرورش حیوانات بسیار مولد و سالم وجود دارد. به ویژه هنگامی که صحبت از درجه حرارت شدید می شود ، حیوانات نیز مانند انسان ها بسیار ناراحت می شوند و ممکن است دچار تلفات سنگین و جبران ناپذیری شوند. حرارت و دمای بالا بر سلامت دام تأثیر منفی می گذارد زیرا حیوانات مکانیسم داخلی یکسانی برای مقابله با افزایش دما ندارند. از این رو لازم است از سیستم های تهویه استفاده شود که رطوبت و درجه حرارت را در سطح تولید به میزان مطلوب برساند. محصولات خنک کننده دما( سیستم مه پاش) که در این زمینه طراحی و عرضه شده اند، این امکان را فراهم می کنند که حیوانات سالم را به صورت کنترل شده پرورش دهیم.

 محیطی سالم برای پرورش دهندگان دام

انواع سیستم مه پاش که مطابق با استانداردهای بین المللی در سراسر جهان تولید می شود، در پرورش حیوانات اهمیت زیادی یافته است. در حقیقت، موثرترین راه حل ها را در برابر مشکلات احتمالی که ممکن است حیوانات با گرما تجربه کنند، ارائه می دهد. حیواناتی که در برابر حرارت محافظت می شوند رفتار بی حالی نشان نمی دهند، استفراغ را تجربه نمی کنند، احساس راحتی بیشتری می کنند و این فرصت را دارند که از عوارض و بیماری های هنگام تولد مصون بمانند. همچنین از مرگ و میر ناشی از گرما جلوگیری می کند.

 محصولات ویژه سیستم مه برای تأسیسات با کیفیت تولید حیوانات

سیستم های خنک کننده و ایجاد کننده مه، به منظور دستیابی به کیفیت، راحتی و بهره وری بیشتر در امکانات دامداری از اهمیت زیادی برخوردار هستند. این محصولات که دارای ویژگی های تکنولوژیکی نسل جدید هستند، بهترین شرایط محیطی را که حیوانات در فصول مختلف می خواهند، فراهم می کنند. این سیستم ها عموما مبتنی بر اصل پاشش قطرات آب به طور مساوی در هر منطقه به صورت کنترل شده کار می کنند. با افزایش فرآیند تبخیر، تعادل تهویه و سرمایش در محیط به دست می آید. بنابراین، تولید سالم دام و افزایش بهره وری را می توان در یک محیط راحت و جادار امکان پذیر نمود.

 اهمیت انواع سیستم مه پاش در سرمایش حیوانات

این واقعیت که جمعیت کشور هر سال افزایش می یابد اهمیت پرورش دام را افزایش داده است. در حقیقت، برای دستیابی به تعادل عرضه و تقاضا، باید شرایط محیطی مناسبی را برای حیوانات به منظور دستیابی به پرورش با کیفیت فراهم کرد. به طور خاص، رسیدن به سطح مطلوب رطوبت و درجه حرارت، عنصر اساسی تولید محصولات با کیفیت بدون اتلاف است. از این نظر، سیستم های مه فشار قوی با ساختار تکنولوژیکی نسل جدید خود در سراسر جهان بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند.

– کاهش استرس در حیوانات

– افزایش زیاد در تولید گوشت، شیر و تخم مرغ

– از بین بردن بوی ناخوشایند پخش شده در محیط( این کارایی از طریق ترکیب مواد معطر در آب پخش شده امکان پذیر خواهد بود)

– دوره پرورش طولانی تر

– فرصت صرفه جویی در انرژی از هر نظر

– کاهش تلفات پرندگان

سیستم های مه شکن ویژه تحت خدمات حرفه ای

جمع بندی

به عنوان شرکت توزیع کننده سیستم های مه پاش در طراحی های مختلفف مفتخریم که خدمات حرفه ای را که در سراسر جهان ارائه می دهیم، به بهترین شکل در سراسر کشور عزیزمان نیز به شما تقدیم کنیم. سرویس ما که با مقیاس بندی شروع می شود تا مرحله نصب با یک فرآیند دقیق انجام می گیرد. با کارآیی بیشتر، صرفه اقتصادی و هزینه های کمتر می توانید به پرورش سالم حیوانات دست یابید. خدمات ما در زمینه طراحی و مهندسی خلاق با تحویل سریع و پشتیبانی خدمات پس از فروش ادامه می یابد.

Post Author: ahmady1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *