Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

پایه نازل مه پاش دو سوراخ و بدون سوراخ ، تک سوراخ از نوع اتصال فیتینگی می باشدمعمولی و پلاس . محصولات تایوان در زمینه مه پاش دارای تنوع بالایی می باشد و همچنین دارای کیفیت بسیار بالایی نسبت به دیگر رقبای خود می باشد. خاصیت منحصر به فرد این پایه نازل فیتینگی مه پاش داشتن دوبل اورینگ در هر طرف می باشد. یعنی اگر به هر دلیلی اورینگ اول پاره شود اورینگ دوم مانع از جدا شدن لوله مه پاش و خرابی در سیستم می شود. کیفیت و قیمت این محصول آن را جزء بهترین تجهیزات مه پاش موجود در بازار ایران نموده است.در سه نوع موجود میباشد 1/2،3/8و1/4موجود میباشد و به راحتی میتوان اتصالات بین شیلنگها را برقرار میکند.پایه مه پاش فیتینگی ( خود قفل شونده)
این پایه پر کاربردترین پایه در سیستم های مه پاش می باشد و به طور معمولا در مکان هایی که نیاز به رطوبت اشباع نیست از این پایه ها استفاده می گردد . جنس این پایه ها از برنج با آبکاری کروم می باشد که به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی گردد. از آنجا که سیستم های آبیاری در تماس مستقیم با آب هستند این ویژگی یک مزیت عالی برای این اتصالات به شمار می رود.

سیستم قفل کننده خودکار در این پایه ها سبب شده است تا نصب شیلنگ به راحتی انجام گیرد و نیاز به آچارکشی نباشد. این ویژگی سرعت نصب سیستم را بالا می برد و همچینین امکان دمونتاژ سیستم را به راحتی مهیا می کند. بنابر این در هر زمان امکان باز کردن سیستم و نصب مجدد آن به راحتی امکان پذیر می باشد.

مزایای استفاده از پایه نازل مه پاش تک سوراخ
نصب بسیار آسان و سریع بدون نیاز به آچار کشی
امکان باز و بسته کردن در دفعات متعدد بدون ایجاد نشتی
تحمل فشار ۷۰ بار
بدنه ضد زنگ و مقاوم در برابر نور خورشید و گرد و غبار
قابلیت استفاده در دامنه حرارتی بالا (۱۰- تا ۱۲۰ درجه سانتیگراد)

Post Author: admincms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *