Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴
0

یکی از کابردهای مه پاش ضد عفونی کننده اماکن پر تردد می باشد.بهتر است که سیستم مه پاش درمکان هایی مانندبیمارستانها،رستوران ها،کارخانه های تولید دارو،لوازم بهداشتی،اماکن پرترددودرمحل ورودی اشخاص و تردد اتومبیل و غیره نصب گردد.ا در هنگام تردد افراد کاملا ایزوله باشد.سیستم مه پاش از یک شیلنگ با انعطاف و تعدادی نازل مه پاش تشکیل شده است، که به وسیله فشار آب ، جریان آب را به شکل پودر در می آورد. این پودر حالتی مشابه مه یا ابر ایجاد می کند و برای تامین رطوبت و همین طور کمک به تهویه مطبوع محیط، به کار می رود. سیستم های مه پاش در مکان هایی مانند مرغداری ها ، گلخانه ها ، سالن های رستوران، مکان ها تجمع افراد و… .کاربرد دارند.

مه  پاش  ها یکی از ابزارآلاتی هستند که علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب می توان از آن برای خنک کردن محیط ، ضد عفونی کردن محیط با کمترین میزان مصرف آب و مواد ضد عفونی استفاده نمود. یکی از موارد مهم در انتخاب این نوع محصول، محل و اندازه و نوع محیط مورد نظر است که باید به درستی بررسی شود و برای این کار می توان از افرادی که دارای تجربه کافی در این مورد هستند استفاده نمود.امروزه راه های بسیاری برای کاهش مصرف آب وجود دارد که علاوه بر کاهش مصرف آب می توان از آب بیشترین استفاده ممکن را نمود. یکی از ابزارهایی که می توان با استفاده از آن در مصرف آب صرفه جویی نمود مه پاش است که در دو نوع خانگی و صنعتی وجود دارد. این محصول دارای کاربردهای فراوانی بوده که علاوه بر خنک کردن محیط می تواند سبب شود که اب کمتری استفاده شود و صرفه جویی انجام گیرد.ومحیطی دلنشین و جذاب ایجاد کند.

از این محصول در محل های گوناگونی میتوان استفاده کرد که شامل موارد زیر می باشد:

  • گلخانه های بزرگ

به دلیل اهمیت تنظیم رطوبت و دما استفاده از مه پاش برای افزایش کارایی و برداشت محصول بیشتر به خصوص در مناطق گرمسیری بسیار حائز اهمیت است.و باعث خنک نگه داشتن محیط پرورش گل و گیاه میشود.و تمیز نگه داشتن محیط مورد استفاده قرار گیرد.

  • مرغداری ها

دام و طیور در هنگام پرورش باید دارای دما و رطوبت خاصی باشند از این رو دائما باید محیط اطراف این حیوانات مورد بررسی قرار گیرد به خصوص در فصل تابستان که گرم تر بوده و به دلیل وجود جمعیت بالای طیور باید دما کمتر شود استفاده از این محصول بسیار موثر و مفید است.و ایجاد رطوبت و خنکی خاصی میکند.و باعث میشود مریضی کمتر سرایت کند و دام از بین نرود با ضد عفونی کردن محیط دام و طیور امکان زنده ماندن آنها بیشتر می باشد.

  • سالن های پرورش قارچ

قارچ ها هنگام رشد به رطوبت بالایی نیاز دارند از این رو می توان با استفاده از محصول مناسب شرایط مناسبی برای پرورش قارچ را به وجود آورد.و محیط را ضد عفونی کرد.

همانگونه که از اسم این نوع محصول پیداست، ذرات آب را تا 30 میکرون ریز کرده که سبب می شود در مدت زمان بسیار کوتاهی محیط های گرم به سرعت خنک شوند و نکته قابل توجه این است که این نوع محصول هیچگونه خیسی از خود به جای نمی گذارند به همین دلیل بسیار مورد استقبال کارخانه ها و مراکز بزرگی که نیاز به مه پاش دارند، قرار گرفته است.

علاوه بر این که سبب رفع نیازهایی در حوزه ی صنعت می شود مانند: جلوگیری از یخ زدگی و سرما، پخش کود مایع در زمین های کشاورزی و باغات و… می توان از آن برای رفع بوی بد در سالن های صنعتی، کاهش دما، از بین بردن گرد و غبار استفاده نمود که سبب تمیزی محیط اطراف کارکنان و ایجاد حس نشاط می گردد.

سیستم مه پاش دارای قدرت پاششی بسیار فوق العاده ای بوده به طوری که می توانند تا 6 متر پاشش داشته باشند و قطرات آب را به ریزترین حالت ممکن تبدیل کنند بدون انکه در روی سطح زمین خیسی ایجاد کند علاوه بر این می توان برای ضدعفونی کردن محیط نیز استفاده نمود به طوری که به جای آب میتوان از مواد ضدعفونی کننده در مسیرپمپ استفاده کردو محیط را ضد عفونی کرده بدون دخالت دست یا فرد،امیدواریم با ارائه این مقاله توانسته باشیم اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه داده باشیم.

Post Author: admincms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ALLCHANNELS

ما را در تگرام دنبال کنید

ورود به کانال تلگرام بستن