Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

یکشنبه, 13 مرداد 1398 ساعت 16:45 نوشته شده توسط امیر خدامرادی
جنس نازل های مه پاش موجود در بازار معمولا برنج است که با آب کاری نیکل کرم به مشتریان عرضه میگردد. این نازل ها با بدنه برنجی تولید شده و معمولا دیسک سر نازل که سوراخ عبور آب در روی آن زده میشود از جنس استیل است تا در مقابل جریان پر فشار آب استحکام داشته و گشاد نشود. از مزایای این نازل ها می توان به ماشین کاری راحت برنج و عدم زنگ زدن آن در مجاورت مداوم آب نام برد. البته در بازار دیده شده که برای تولید نازل های ارزان و بدست آوردن بازار از آلیاژهای سرب برای تولید نازل استفاده میکنند که این امر باعث ایجاد خطر برای سلامتی برای افرادی که میخواهند از این سیستم استفاده کنند میشود و همچنین مشکلات زیست محیطی و بهداشتی به وجود می آید.

در محصولات تولیدی شرکت فورموسا نازل بنا به درخواست مشتریان و برای بالا بردن استحکام نازل ها ، در این فصل نازل های سر استیل و تمام استیل مه پاش تولید و برای اولین بار به بازار ارائه داده شده است.

نازل های سر استیل با نام نازل A +SB و نازل های تمام استیل با نام نازل A+SS روانه بازار شده است. نازل های A+ در سایز های 20 و 30 میکرون موجود میباشند. از معایب این نازل ها میتوان به ماشین کاری سخت این نازل ها نام برد که باعث تیراژ پایین تولید و قیمت تمام شده ی بالای آن است و از محاسن این نازل میتوان به دوام بالا و کیفیت سطحی بالا و کیفیت پاشش بالای این نازل به دلیل پاشش چند مرحله ای و پودر کامل آب نام برد. این نازل ها عمر نسبتا طولانی تری نسبت به نازل های برنجی مرسوم در بازار را دارند.

Post Author: admincms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *