Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

شرکت بین المللی فورموسا نازل در جهت رفع ایرادات ناشی از لوله های پلی آمید، سال گذشته اقدام به تولید و عرضه ی لوله سبز نانو کرد. لوله سبز نانو با ویژگیهایی همچون: تحمل فشار بالاتر از لوله های پلی آمید، صلبیت و مقاومت در برابر تاب خوردن، بسیاری از مشکلات ناشی از لوله های پلی آمید را برطرف کرده و مورد استفاده ی گسترده ی مشتریان گرامی قرار گرفته است.

لوله سبز نانو در فصل گذشته در سایز 3/8 اینچ و در شاخه های 2 و 3 متری به بازار عرضه شد. از مشکلاتی که عرضه ی این محصول در شاخه های 2 و 3 متری ایجاد کرد این بود که در ابتدای خط و اتصال لوله سبز نانو به پمپ تا محل پاشش نازلها که معمولا فاصله ی نسبتا زیادی است، اجبارا برای اتصال شاخه های 2 و 3 متری باید از رابط بدون نازل استفاده می شد که همین امر باعث بالا رفتن هزینه می شد.

از همین رو شرکت فورموسا نازل علاوه بر تولید لوله سبز نانو در شاخه های 2 و 2.5 و 3 متری، اقدام به تولید لوله سبز 3/8 با رولهای 50 متری نمود تا این مشکل را حل کرده باشد.

همچنین ما برای این فصل با تولید لوله سبز در سایز 1/2 اینچ در رولهای 25 متری احتیاج مشتریان عزیز به انتقال دبی و فشار بالاتر در خط اصلی سیستم مه پاش جهت حفظ فشار در انشعابات فرعی را فراهم کردیم. این لوله ها هم اکنون آماده ی عرضه به بازار می باشد.

Post Author: admincms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *