Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴
مه پاش میدان نفتی و خانگی

تعدادی سیستم مه پاش میدان نفتی در بازار موجود است که که می تواند آسیب های مربوط به گرما را کاهش داده و کارگران را خنک و ایمن نگه دارد. سیستم های توانبخشی میدان نفتی شرکت بین المللی فورما نازل از مقرون به صرفه ترین و موثرترین سیستم های خنک کننده قابل حمل در بازار هستند. این دستگاه ها از معتبرترین تجهیزان خنک کننده در صنعت سرمایش در فضای باز ناشی می شوند.

اهمیت و ضرورت سیستم های مه پاش میدان نفتی

میادین نفتی می توانند مکان های  ایجاد کننده گرمای شدید باشند و بر عهده مدیران و مسئولین است که ایستگاه های خنک کننده تبخیری تهیه کنند که به کارکنان اجازه می دهد از آفتاب سوزان در امان بمانند. کولرهای تبخیری از جمله وسایل سرمایشی هستند که به آسانی حمل می شوند و نه تنها برای خنک شدن بلکه برای مواردی مانند کنترل گرد و غبار که می تواند در میدان های نفتی مسئله ساز باشد، مناسب هستند. در حقیقت سرمایش در فضای باز موضوعی است که از اهمیت ویژه ای در صنعت نفت برخوردار می باشد زیرا کارگران با گرمای شدید روبرو هستند. تجهیزات سرمایشی تبخیری یعنی سیستم های مه پاش می توانند نقش موثری در پایین آوردن دما و کاهش حرارت داشته باشند.

مزایا ی خرید سیستم های مه پاش میدان نفتی از فورما نازل

  • قیمت های ما رقابتی ترین در اینترنت است.
  • کولرهای تبخیری ما قابل حمل بوده و حمل و نقل آنها آسان است.
  • ارائه متنوع ترین خط تولید محصولات خنک کننده تجاری بصورت آنلاین
  • هر تعداد از محصولات، متناسب با نیاز و بودجه شما را در دسترس است.

مسائل مربوط به سلامتی کارگران با خرید و نصب سیستم های مه پاش

کار در میدان های نفتی چالش های زیادی دارد و قرار گرفتن در معرض گرمای شدید یکی از بزرگترین آنهاست. توانایی خنک شدن کارکنان برای سلامت، رفاه و بهره وری آنها بسیار مهم است و سیستم های پیشرفته مه پاش می تواند در این زمینه کمک کند. چنانچه محیط کار دارای شرایط مساعد باشد، کارگران احساس راحتی بیشتری می کنند و در نتیجه میزان تولید و بهره وری آنها به طور چشمگیری افزایش پیدا می کند. با توجه به حساسیت موضوع و تاثیر گذاری مستقیم در افزایش بازدهی، توصیه می کنیم در مورد انتخاب بهترین سیستم مه پاش برای فضای مورد نظر، از متخصصان پیشرفته سیستم های مه پاش مشاوره بگیرید. نصب صحیح به معنای کارکرد بهتر و افزایش خط تولید است.

در طول تابستان با انتخاب سیستم های مه پاش، حداکثر لذت را از حیاط بیرونی خود ببرید.

با پوشش غبارآلود یک منطقه بیرونی، می توانید انتظار اثرات خنک کننده تبخیری تا 30 درجه فارنهایت را داشته باشید!

خنک کننده تبخیری دوست شماست. با انتخاب سیستم های خنک کننده دما به زودی حیاط بیرونی خود را در ورقه ای از مه خنک کننده قرار می دهید. استفاده از یک سیستم مه پاش در فضای باز به ویژه در ماه های گرم تابستان، ساعت ها از شما در برابر گرمای سوزان محافظت می کند.

خودتان نصب سیستم خنک کننده حیاط را انجام دهید.

کیت های مه پاش به راحتی نصب می شوند. نمونه های معمولی قابلیت استفاده در اکثر محیط ها را دارند. گزینه های قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد تا بتوانید حیاط خانه خود را با بهترین سیستم مه پاش طراحی نموده و از یک هوای مرطوب و خنک در گرمای تابستان لذت ببرید.به طور کلی اکثر کیت های از پیش بسته بندی شده دارای دستورالعمل های ساده با نصب آسان هستند.

قطعات اصلی سیستم مه پاش میدان نفتی و خانگی

کیت های مه پاش شامل قطعات ویژه ای هستند. از جمله:

  • لوله های مه آلود
  • نازل های برنجی
  • سیستم تصفیه آب
  • پمپ مه پاش فشار قوی
  • اتصالات و براکت ها

جمع بندی

اگر آماده خرید سیستم مه پاش هستید، با انتخاب یک سیستم فشار قوی، متوسط ​​یا پایین شروع کنید. به خاطر داشته باشید هرچه فشار بیشتر باشد، اثر خنک کننده تبخیری قوی تر است. هزینه خرید این سیستم های تعدیل کننده دما و همچنین هزینه تعمیر و نگهداری آنها در مقایسه با سایر تجهیزات سرمایشی مقرون به صرفه تر است و در طولانی مدت می تواند نتایج مطلوب را فراهم بیاورد.

Post Author: ahmady1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *