Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴
فن استاندارد مه پاش ویژه فضای باز

فن استاندارد مه پاش که در حیاط های بیرونی استفاده می شود، از یک روش خنک کننده تبخیری استفاده می کند که برای ایجاد اثر خنک کننده مفید و کاربردی است. وقتی عرق می کنید، هوا را روی پوست شما می چرخاند و باعث تبخیر آن می شود.

مقایسه فن استاندارد سه سیستم مه پاش( فشار قوی، کم، متوسط)

اگر در مورد سه سیستم مه پاش یعنی مه پاش فشار قوی، فشار کم و متوسط به صورت جداگانه صحبت کنیم، سیستم فشار پایین مزایای خود را دارد. نصب آن بسیار آسان است و قیمت های مناسبی دارد. همچنین نیازی به پمپ مه پاش نیست  و در نهایت هزینه صرف شده برای نصب و نگهداری آن بسیار پایین است.

سیستم های مه پاش فشار متوسط تقریبا ​​شبیه سیستم های فشار پایین عمل می کنند. تنها تفاوت قابل مشاهده بین آنها در تقویت کننده پمپ های کوچک است که به صورت  سیستم های فشار متوسط توزیع می شوند. وجود این پمپ هاست که موجب می شود که قطرات به سرعت تبخیر شده و منجر به کاهش سطح رطوبت شوند.

سیستم مه پاش فشار بالا در مقایسه با انواع دیگر بسیار باکیفیت است.

در مدت زمان بسیار کمی بر هوای اطراف تاثیر می گذارد و شرایط آب و هوایی مطلوب تری را فراهم میاورد. طبیعی است که هر چقدر هوا گرم تر باشد، به کار گیری سیستم مه پاش فشار قوی نتیجه بخش تر است. فن های این نوع خنک کننده ها سرعت چرخش بسیار بالایی دارند و به این جهت رضایت بخشی بیشتری را از طرف مشتریان به دست میاورد.

راهنمای خریداران

بودجه

از آنجایی که سیستم های خنک کننده در فضای باز نسخه های مختلفی دارند، ابتدا باید بودجه خود را تعیین کنید و سپس به دنبال سیستم ایده آل باشید.

کیفیت

خرید چیزی که دوام نداشته باشد یا کیفیت بالایی نداشته باشد فایده ای ندارد. بنابراین، مطمئن شوید که به اندازه کافی تحقیق کرده اید تا از کیفیت سیستم خنک کننده در فضای باز اطمینان حاصل نمایید. همچنین از آنجا که سیستم پمپاژ کلید عملکرد کولر را در دست دارد، از کارآمد بودن سیستم پمپ اطمینان حاصل کنید. مدل های ارزان قیمت زیادی در بازار موجود است. در حالی که هزینه پایین لزوماً به معنای کیفیت پایین نیست. بهتر است قیمت را تنها ملاحظه خرید نکنید.

شکل و اندازه

سیستم های خنک کننده در فضای باز در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید یک مدل با گزینه های مختلف آشنا شوید تا شکل و اندازه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

محل خرید

سیستم های خنک کننده در فضای باز را می توان به صورت آنلاین و آفلاین خریداری کرد. اگر می توانید از فروشگاه های مختلف دیدن کنید و سیستم خنک کننده مناسب خود را از نزدیک انتخاب و خریداری نمایید. این کار به نفع شما خواهد بود. از طرفی، می توانید زندگی را ساده تر کرده و به صورت آنلاین گشت و گذار کنید تا از بین تنوع زیادی که ارائه می شود، سیستم مورد نظر خود را خریداری کنید. فروشگاه های آنلاین تمایل به ارائه تخفیف های مختلف و قیمت های ویژه دارند.

مزایای حفاظت در برابر آتش سیستم مه پاش:

  • مه می تواند آتش را در مکان های محافظت شده و مسدود شده خاموش کند.
  • هر چه مساحت سطح بیشتر باشد، سیستم در کاهش سریع دما و اکسیژن موثر تر عمل می کند.
  • فعال سازی فوری
  • راندمان بالا در مهار طیف گسترده ای از آتش سوزی ها
  • حداقل آسیب آب
  • ویژگی های سازگار با محیط زیست
  • بدون مشکل سمی

جمع بندی

به یاد داشته باشید که قبل از خرید سیستم خنک کننده در فضای باز خوب تحقیق کنید. این سیستم ها در تابستان جهت ایجاد هوای خنک و شرایط جوی مناسب بسیار کاربردی هستند. بنابراین سیستمی که برای خرید انتخاب می کنید باید هم دارای فن با کیفیت باشد و هم سایر اجزای قابل قبول را در بر گیرد. اجازه ندهید گرمای تابستان و البته خرید مه پاش بی کیفیت مانع لذت شما از فضای باز شود. یک سیستم مه پاش را انتخاب کنید که مناسب بودجه شما و همچنین مساحت فضای مورد نیاز شما باشد. به این ترتیب تابستان ها را آسوده و راحت در کنار خانواده و دوستان سپری کنید و از فضای باز لذت ببرید.

Post Author: ahmady1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *