Site Loader
تهران, سعدی شمالی, کوچه امین زاده, ساختمان میخک, طبقه ۲, پلاک ۵۴

تولید سبزیجات با سیستم های مه پاش

دستیابی به سطح مطلوب تعادل دما و رطوبت در مناطق گلخانه ای از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو تولید سبزیجات با سیستم های مه پاش یک راهکار بسیار حرفه ای در زمینه بالا بردن سطح تولید است.

تاثیر سیستم های ایجاد کننده مه در افزایش تولید سبزیجات گلخانه ای

سیستم های خنک کننده قطعاً در مناطق گلخانه ای به منظور تحقق کشت سالم سبزیجات و میوه ها بدون هدر رفت استفاده می شود. بنابراین، تعادل عرضه و تقاضا برای  کشور که از پتانسیل جمعیت نسبتا بالایی برخوردار است، به راحتی برآورده می شود. علاوه بر این، پتانسیل محصولات کارآمد را می توان در سهمیه مورد نظر نه تنها برای ایران بلکه برای کشورهای مختلف جهان در رابطه با صادرات ثبت کرد. البته برخی از سیستم های تهویه از نظر افزایش کارایی و در نظر گرفتن قیمت چندان موثر نیستند. محصولات مرطوب کننده  و خنک کننده گلخانه ای که نور زیاد و مصرف کم آب را تأمین می کنند و کشت بیشتری را به ارمغان می آورند، یکی از سیستم های ترجیحی سال های اخیر هستند.

دفع آفات و پایداری مرکبات با سیستم های مه پاش امکان پذیر است.

کنترل موثر آفات یک نیاز کلیدی برای تولید پایدار مرکبات است و کاربرد آفت کش ها در حال حاضر تنها گزینه اقتصادی مقرون به صرفه برای حفاظت از درختان مرکبات در برابر آفات مختلف است. به طور قطع، هزینه استفاده از آفت کش ها جزء قابل توجهی از کل هزینه تولید است. از زمان شیوع بیماری های مرتبط با مرکبات و حتی سبزیجات گلخانه ای، نیاز به سم پاشی بیشتر موجب بالا رفتن هزینه های کنترل آفات شده است. این هزینه مستقیم، همراه با نگرانی در مورد ایمنی دستگاه ها و مسائل زیست محیطی، فشار اقتصادی را بر تولیدکنندگان مرکبات، بیش از هر زمان دیگری افزایش داده است. بنابراین لازم است هزینه کنترل آفات کاهش یابد و مشکلات مربوط به کاربرد آفت کش ها به حداقل برسد. تمامی این اهداف با استفاده از یک سیستم مه پاش بسیار کارآمد و با کیفیت امکان پذیر است. با توجه به این که قطرات پخش شده به طور کامل و یکسان به همه قسمت های گیاهان و سبزیجات گلخانه ای میرسد، میزان تاثیر گذاری به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

تولید سبزیجات با سیستم های مه پاش

ایران کشوری کشاورزی با پتانسیل بالا از هر نظر است. مناطق مختلف کشور فصول متفاوتی را تجربه می کنند. این به کشاورزان امکان می دهد محصولات متنوعی را رشد دهند. با این حال، مناطق گلخانه ای برای کشت همه محصولات در سطح مساوی در تمامی مناطق یک نیاز مهم و ضروری است. از سوی دیگر تامین سیستم های تهویه و سرمایش برای مناطق گلخانه ای ضروری می باشد. محصولات مرطوب کننده گلخانه ای که در این مرحله به کار می روند، تعادل دما را با فناوری بالایی که ارائه می دهند، مناسب ترین محیط برای گیاهان می کنند. از نظر جنبه خنک کننده، رطوبت، کاهش استرس، امکانات بیشتر نور و مصرف کم آب، از هر نظر امتیازاتی را ارائه می دهد.

امتیازات به کار گیری سیستم مه پاش در فضای گلخانه ها

 قیمت پایین فرصت بازدهی بالا

در مورد جذب عرضه و تقاضا در داخل و خارج، رطوبت هوا باعث افزایش عملکرد و کاهش قیمت می شود. در حقیقت، این سیستم که به قطرات آب اجازه می دهد تا از طریق سمپاشی مخصوص تبخیر شوند، دارای اصل کار متفاوتی است. به این ترتیب، امکان خنک شدن سریعتر و در یک سطح برای هر منطقه فراهم می شود. مهمتر از آن، نسبت رطوبت و دما به مدت طولانی در تعادل نگه داشته می شود. این امر در حالی که مصرف آب را به حداقل می رساند، به محصولات اجازه می دهد تا از پتانسیل نوری بالاتری برخوردار شوند.

 سبزیجات سالم و کشت محصولات ویژه مرطوب کننده گلخانه

از زمان کشف، به نظر می رسد سیستم های مه فشار قوی رطوبت و دما را متحول کرده اند. به طور خاص، کارایی آن بالاتر از برآورد و قیمت پایین، عامل بسیاری از گزینه ها در سراسر جهان است. این سیستم با افزایش امکان جوانه زنی و تولید مثل، رشد گیاهان را تسریع می کند و به گیاهان اجازه می دهد به راحتی تنفس کرده و الکتریسیته ساکن را به حداقل برسانند. به این ترتیب در زمان صرفه جویی می شود و همزمان تولید بیشتری به صورت با کیفیت به دست می آید.

انواع خاص سیستم های مه پاش  گلخانه ای با خط مشی مطمئن خدمات

شما می توانید محصولات مرطوب کننده گلخانه ای را که ما با درک حرفه ای در سراسر کشور ارائه می دهیم، تحت بهترین فرایند از مقیاس بندی تا مونتاژ، دریافت کنید. ما به عنوان یک شرکت با تجربه در این زمینه، بهترین محصولات تعدیل کننده دما را با قیمت های بسیار مناسب پشتیبانی می کنیم. کارکنان متخصص ما با طراحی خلاقانه و مهندسی مناسب ترین طرح را برای مناطق گلخانه ای تولید می کنند. بنابراین، می توانید یک سیستم تهویه کارآمدتر، موثر تر، بلند مدت و کم هزینه داشته باشید.

Post Author: ahmady1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *